قالب پیش‌فرض وردپرس از سال ۲۰۱۴ قالب دو هزار و چهارده است! اول ممکن است تصور کنید که قالب پیش‌فرض وردپرس بیش از حد ساده و پیش پا افتاده است و بهتر است آن را عوض کنید؛ ولی به شما اطمینان می‌دهم که همه قالب‌های پیش‌فرض وردپرس (از دو هزار و ده تا دو هزار و چهارده) ارزش امتحان کردن را دارند…


قالب دو هزار و چهارده قالبی مجله‌ای است، با طراحی مدرن، زیبا و واکنش‌گرا. این قالب برای وبلاگ‌های پرمحتوا ساخته شده و به شما اجازه می‌دهد که محتوای برگزیده خود را در بالای صفحه اول، به صورت جدولی یا اسلایدر، به نمایش بگذارید.

محتوای برگزیده

صفحه اصلی قالب دو هزار و چهارده، امکان نمایش ۶ عدد از نوشته‌های برگزیده شما را، در یک اسلایدر یا جدول، فراهم می‌کند. برای تعیین این که کدام یک از نوشته‌ها در قسمت برگزیده‌ها نمایش داده شود، کافی است نوشته‌ها را با برچسبی که خودتان تعیین می‌کنید، برچسب بزنید.

در قسمت نمایش←شخصی‌سازی می‌توانید تعیین کنید که چه برچسبی نوشته‌های برگزیده شما را تعیین کند، می‌توانید از کلمه‌ای مثل «ویژه» یا «برگزیده» استفاده کنید.

برای مطالب برگزیده حتما از تصویر شاخص با ابعاد پیشنهادی پایین استفاده کنید.

ابزارک‌ها

این قالب سه ناحیه ابزارک در اختیار شما می‌گذارد: ستون کناری صفحه اصلی در سمت راست، ستون کناری نوشته‌ها در سمت چپ، و پابرگ.

این قالب یک ابزارک ویژه به نام «آخرین‌های دو هزار و چهارده» دارد که با استفاده از آن می‌توانید آخرین مطالب هر یک از «ساختارهای نوشته»: ویدیو، صدا، گفتاورد، گالری، و پیوند، را نمایش دهید.

قالب برگه‌ها

قالب دو هزار و چهارده دارای دو قالب برای برگه‌های شماست: برگه تمام صفحه برای حذف ستون کناری و برگه مشارکت‌کنندگان برای نمایش اطلاعات نویسندگان وبلاگ.

فهرست‌ها

این قالب دارای دو فهرست است:

  1. فهرست اصلی که در سربرگ وبلاگ و زیر تصویر سربرگ نمایش داده می‌شود. این فهرست به صورت ثابت بالای صفحه باقی می‌ماند و همیشه در دسترس بازدیدکنندگان است.
  2. فهرست فرعی که در پابرگ نمایش داده می‌شود.

ابعاد پیشنهادی

همه به پیکسل

عرض ستون اصلی: ۴۷۴

حداقل عرض تصاویر شاخص: ۱۰۳۸

عرض ستون کناری (راست): ۱۶۲

عرض ستون کناری مطالب (چپ): ۳۰۶

عرض ابزارک‌های پابرگ: ۲۵۵

تصویر سربرگ: ۱۲۶۰ در ۲۴۰

 

پیش‌نمایش قالب دو هزار و چهارده

سایت قالب دو هزار و چهارده