با عضویت در وب‌نشر شما تنها یک سایت ایجاد نمی‌کنید، بلکه به یک جامعه می‌پیوندید. هیچ کسی نمی‌تواند با یک تصویر بی نام و نشان ارتباط برقرار کند، برای همین لازم است که در شناسنامه وب‌نشر خود اطلاعاتی در مورد خودتان بنویسید.

برای تکمیل اطلاعات شخصی خود به کاربران ← شناسنامه شما بروید.

رنگ‌بندی بخش مدیریت

جالب‌ترین قسمت این صفحه انتخاب رنگ‌بندی بخش مدیریت است. رنگ‌های مختلف را امتحان کنید و رنگی را که می‌پسندید انتخاب کنید. توصیه می‌کنم هر از چندی رنگ‌بندی را عوض کنید 🙂

نوار ابزار

نوار ابزار به نوار افقی بالای بخش مدیریت گفته می‌شود. در قسمت نوار ابزار می‌توانید تعیین کنید که این نوار ابزار هنگام نمایش سایت‌ها نیز به نمایش دربیاید یا خیر.

نام

در این قسمت شناسه کاربری خود، که با استفاده از آن در وب‌نشر ثبت نام کرده‌اید، را مشاهده می‌کنید. این شناسه قابل تغییر نیست.

در قسمت پایین‌تر می‌توانید نام و نام خانوادگی و لقب خود را تعیین کنید. ولی هیچ کدام از این نام‌ها در حالت عادی برای کاربران قابل مشاهده نیستند، در قسمت نمایش عمومی نام می‌توانید تعیین کنید که در سایتتان نام شما به چه صورت نمایش داده شود. این نام عمومی در دیدگاه‌هایی که در سایر سایت‌های وب‌نشر می‌نویسید نیز نمایش داده می‌شود، ولی تغییر این نام در دیدگاه‌های گذشته شما اثر نمی‌گذارد.

اطلاعات تماس

در این قسمت می‌توانید ایمیل، وبلاگ‌ها و اطلاعات شبکه‌های اجتماعی خود را وارد کنید تا بینندگان سایت شما بتوانند بیشتر با شما در ارتباط باشند.

زندگی‌نامه

در این قسمت می‌توانید درباره خودتان چیزی بنویسید.

رمز تازه

در این قسمت می‌توانید رمز خود را تغییر دهید. شاخص استحکام قدرت رمز شما را اندازه‌گیری می‌‌کند و با تغییر رنگ به شما نشان می‌دهد که رمز شما تا چه حد غیر قابل پیش‌بینی است. اگر نمی‌خواهید سایتتان هک شود رمزی طولانی و غیر قابل حدس انتخاب کنید.

Avatar Settings

در این قسمت تصویر کاربری خود را آپلود کنید. این تصویر در کنار دیدگاه‌های شما به نمایش در می‌آید.

تنظیمات موتورهای جستجو

در این قسمت عنوان و توضیحات متای صفحه‌ای که اطلاعات شما را نمایش می‌دهد، برای ثبت موتورهای جستجو تنظیم می‌کنید. در صورتی که این قسمت را خالی بگذارید به صورت خودکار از روی دیگر اطلاعات شما این قسمت‌ها پر خواهند شد ولی اگر حتما می‌خواهید این قسمت را مطابق میل خودتان تنظیم کنید، می‌توانید 🙂 .